آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی 

قیمت : تومان

برند : هنر اول

پستی آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی 

قیمت آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی

«پیام صالحی» در نوجوانی سنتور را نزد «آزیتا حاجیان»، از شاگردان «فرامرز پایور»، فراگرفت. سپس پیانو و آواز و در نهایت گیتار را آموخت. وی در دوران سربازی با «علی پهلوان» آشنا شد. آشنایی که به تشکیل گروه «آریان» انجامید. اما پیام صالحی بعد از انحلال گروه آریان، با آلبومی مستقل به دنیای موسیقی بازگشت و «برمی گردم» را روانه بازار موسیقی کرد. نخستین آلبوم مستقل پیام صالحی حاوی قطعات «با من بیا»، «چرا ندارمت»، «هوا لج کرده»، «یه کم فکر کن»، «آروم بگیر»، «دیوونگی»، «سایه»، «هنوز یکی هست»، «حالم خوبه»، «چشمامو می‌بندم»، «مگه میشه»، «تو خوبی»، «هنوز یکی هست 2» و «آرامش» است. ترانه‌سرایان این آلبوم «یاحا کاشانی»، «مهرزاد امیرخانی» و «شراره فرنژاد» هستند. پیام صالحی درباره آلبوم جدیدش می‌گوید: «من تمام سعیم را کردم تا کار یادآور آریان قدیم باشد، اما به این باور هم رسیدم که برای ارتباط با مخاطب مهم این است که کار درستی را ارائه کنیم.»

«پیام صالحی» در نوجوانی سنتور را نزد «آزیتا حاجیان»، از شاگردان «فرامرز پایور»، فراگرفت. سپس پیانو و آواز و در نهایت گیتار را آموخت. وی در دوران سربازی با «علی پهلوان» آشنا شد. آشنایی که به تشکیل گروه «آریان» انجامید. اما پیام صالحی بعد از انحلال گروه آریان، با آلبومی مستقل به دنیای موسیقی بازگشت و «برمی گردم» را روانه بازار موسیقی کرد. نخستین آلبوم مستقل پیام صالحی حاوی قطعات «با من بیا»، «چرا ندارمت»، «هوا لج کرده»، «یه کم فکر کن»، «آروم بگیر»، «دیوونگی»، «سایه»، «هنوز یکی هست»، «حالم خوبه»، «چشمامو می‌بندم»، «مگه میشه»، «تو خوبی»، «هنوز یکی هست 2» و «آرامش» است. ترانه‌سرایان این آلبوم «یاحا کاشانی»، «مهرزاد امیرخانی» و «شراره فرنژاد» هستند. پیام صالحی درباره آلبوم جدیدش می‌گوید: «من تمام سعیم را کردم تا کار یادآور آریان قدیم باشد، اما به این باور هم رسیدم که برای ارتباط با مخاطب مهم این است که کار درستی را ارائه کنیم.»

تصاویر بیشتر

آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی ارزان , آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی با قیمت ارزان , هنر اول ارزان , هنر اول با قیمت ارزان , پستی آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی , اینترنتی آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی, آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی با قیمت , آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی فقط , هنر اول آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی , هنر اول با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی, gheymat آلبوم موسیقی بر می گردم اثر پیام صالحی  

شب که میشه پیام ,آلبوم ,موسیقی ,صالحی ,گردم ,مستقل ,پیام صالحی ,آلبوم موسیقی , آلبوم ,کلیک نمایید ,دیجی کالا , آلبوم موسیقی ,مشاهده جزئیات محصول ,آل منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سیاه و سفید حمایت از کالای ایرانی معرفی کالا فروشگاهی https://trty.ir/ ارتقاء وخرید فلزیاب 09362131009 کارت پرینترهای هایتی قطعات لودر